Zeus klasyczny kinkiet mosiężny patynowany z mlecznym kloszem Jupiter
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zeus to klasyczny elegancki kinkiet metalowy przeznaczony do stylowych wnętrz, takich jak gabinet, salon czy hol. Sprawdzi się we wnętrzach domowych, ale przede wszystkim w biurach, kancelariach czy hotelach.
Kinkiet Zeus jest wykonany z metalu i wykończony w kolorze patynowanego mosiądzu. Kształtny klosz z mlecznego błyszczącego szkła ma na górze metalową obwódkę, co dodaje lampie elegancji. Zeus ma 32 cm wysokości, a średnica klosza to 22 cm. Jest dostosowany do żarówki E27 na dużym gwincie.
Producent, polska marka Jupiter, ma w swojej ofercie całą kolekcję lamp Zeus. Jeżeli któreś oprawy Państwa zainteresują, chętnie przedstawimy ofertę.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 22 cm; głębokość 25 cm; wysokość 32 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| waga | 1,1 kg (brutto 1,43 kg) |
| stopień ochrony | IP 20 |
| gwarancja | 2 lata |