Zino lampa wisząca tuba czarna szkło grafit 1xE27 Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zino lampa wisząca belgijskiej marki Lucide jest wykonana z metalowej aluminiowej tuby w kolorze czarnym o średnicy 10 cm i tych samych rozmiarów klosza z szarego dymionego szkła. Całość ma wysokość 23 cm, zaś długość całego zwisu, wraz z okrągłą podsufitką w kolorze trzonu lampy, to 153 cm. Długość oprawy można łatwo skrócić w trakcie montażu. Do lampy pasuje żarówka na gwincie E27 o max. mocy 60W. Zachęcamy do stosowania żarówek LED.
Lampa Zino doskonale prezentuje się w parach, rzędach lub grupach o różnej długości zwisu.
Dane techniczne
| wymiary | śr. 10 cm; dł. zwisu 153 cm |
| kabel | 130cm w tkaninowym oplocze |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium/szkło |
| waga | 0,5 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Belgia |