Złote Okręgi LED żyrandol z regulowaną barwą światła i pilotem DomenoLED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żyrandol Złote Okręgi to połączenie estetyki z funkcjonalnością i komfortem użytkowania. To dobra propozycja dla ludzi szukających nowoczesnym i designerskich rozwiązań do swojego domu.
Oprawa składa się z pięciu niedomkniętych okręgów różnej wielkości. Każdy z okręgów wymaga osobnego zasilania - wyjścia sufitowego. Oczywiście wszystkie okręgi można podłączyć do jednego wyłącznika ściennego lub do przełącznika dwuklawiszowego.
Maksymalna wysokość lampy to 150 cm, ale można ją zmniejszyć przy montażu lampy. Barwa światła jest zmienna regulowana pilotem: 3000K, 4000K, 6000K
Lampa wisząca Złote Okręgi jest dostępna w dwóch wielkościach:
mniejsza: 264 W; okręgi o średnicach 80 + 60 + 40 + 30 + 30 cm; moc świecenia 21120 lm;
większa: 326 W; okręgi o średnicach 80 + 80 + 60 + 40 + 40 cm; moc świecenia 26080 lm.
Żyrandol jest również produkowany w kolorze czarnym, cena i dostępność na zapytanie.
Dane techniczne
| wymiary | wysokość maksymalna 150 cm |
| materiał wykonania: | metal, akryl |
| moc źródła światła | 264W lub 326W |
| strumień świetlny | 21120 lm lub 26080 lm |
| barwa światła: | sterowana pilotem: 3000K, 4000K, 6000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |