ALCHEMY LED lampa wisząca z alabastru Step into Design
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ALCHEMY to stylowa lampa wisząca z kloszem z naturalnego alabastru. Klosz osłania ledowe źródło światła o mocy 49 watów. Średnica lampy to 60 cm. Oprawa lampy jest wykonana z metalu wykończonego w kolorze szczotkowanego złota i ma grubość 4 cm. Podsufitka, też wykończona w kolorze szczotkowanego złota ma średnicę 18 cm i grubość 4 cm.
Lampa ALCHEMY nadaje się do pomieszczeń o różnej wysokości, gdyż jej długość można ustalić przy zawieszaniu od 30 do 275 cm.
Wybierając lampę wiszącą ALCHEMY należy pamiętać, że jest wykonana z alabastru, naturalnego prześwitującego kamienia. Toteż każdy klosz może mieć inne użylenie i lekko inny odcień.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 60 cm; wysokość 30 - 275 cm |
| materiał wykonania: | metal, alabaster naturalny |
| moc źródła światła | 49 W |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| waga | 9 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |