MURO złoty kinkiet art deco z marmurowym kloszem Step into Design
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MURO to piękny kinkiet z kloszem wykonanym z białego delikatnie użylonego naturalnego marmuru. Oprawa kamiennego klosza jest wykonana z metalu wykończonego w kolorze szczotkowanego mosiądzu. Pod prześwitującym kloszem jest ukryte energooszczędne ledowe źródło światła o mocy 14 W., które emituje białe ciepłe światło 3000 K.
Kinkiet MURO ma wysokość 66 cm i szerokość 12 cm. Materiał. z którego jest wykonany sprawia, że waży 5 kg.
Lampy MURO bardzo dobrze prezentują się parami, np. po dwóch stronach lustra. Ich naturalność i oryginalność podkreśli fakt, że każdy klosz nieco różni się od pozostałych, ma inne użylenie, a nawet delikatnie inny odcień.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 12 cm; wysokość 66 cm |
| materiał wykonania: | metal, marmur naturalny |
| moc źródła światła | 14 W |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| waga | 4 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| gwarancja | 2 lata |