ASCOT 1 lampa wisząca z dużym abażurem szary i beż Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ASCOT 1 pozwala na własną aranżację i oświetlenie pomieszczenia, niezależnie od tego, gdzie znajduje się punkt elektryczny. Duży abażur o średnicy 38 cm i wysokości 28 cm abażury jest umieszczony na końcu 2-m. etrowego przewodu. Wewnątrz abażura umieszczeno gniazdo na żarówkę E27 na dużym gwincie.
Oprawy do samodzielnej ASCOT są produkowane także w wersji z trzema lub czterema abażurami.
Lampa ASCOT 1 jest produkowana w dwóch wariantach kolorystycznych:
- BEIGE 1423/1 abażur beżowy,
- GREY 1424/1 abażur szary.
Wybrany kolor proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 38cm; wysokość maksymalna 200 cm |
| kabel | długość 200 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 15W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | tkanina, metal |
| wymiary klosza | średnica 38 cm; wysokość 28 cm |
| waga | 1,9 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 3 lata |