ASCOT 4 lampa wisząca cztery abażury szary i beż Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ASCOT 4 to funkcjonalne oświetlenie do większych pomieszczeń wyposażonych w jeden sufitowy punkt świetlny. Cztery abażury na długich 2-metrowych przewodach pozwalają na dowolną aranżację i oświetlenie każdej części pomieszczenia. Umieszczenie poszczególnych kloszy na różnej wysokości umożliwia też wydzielenie różnych stref, np. stolika kawowego i sofy.
Abażury lampy ASCOT są wykonane z delikatnie fakturowej tkaniny z widocznym splotem, mają średnicę 38 cm. W każdym z nich zaprojektowano gniazdo na żarówkę E27 na dużym gwincie.
ASCOT 4 jest produkowana w trzech wariantach kolorystycznych:
- BEIGE 1423/4 cztery abażury beżowe,
- GREY 1424/4 cztery abażury szare,
- MIX 1425/4 dwa abażury szare i dwa beżowe.
Wybrany wariant proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wysokość | wysokość maksymalna 200 cm |
| kabel | 4 x 200 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 4 x 15W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | tkanina, metal |
| wymiary klosza | średnica 38 cm; wysokość 28 cm |
| waga | 3,4 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 3 lata |