Bali kinkiet łazienkowy IP44 szklany klosz szklany 1xE14 Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klasyczny kinkiet Bali Nowodvorski przeznaczony do montażu łazience ma wysokość 25 cm i szerokość 17 cm. Klosz jest wykonany ze szkła, a mocowanie ścienne i uchwyt ze stali chromowanej lub lakierowanej w kolorze czarnym. Kinkiet ma szczelną konstrukcję zapewniającą ochronę przed bryzgami wody z dowolnego kierunku (stopień ochrony IP 44). Zawiera jeden punkt świetlny przystosowany do żarówki E14 na małym gwincie, zaleca się używanie żarówek LED. Oprawa jest sprzedawana bez żarówki.
Kinkiet ścienny montuje się przy lustrze w łazience z reguły na wysokości 160-170 cm po to, aby oświetlał twarz tak, by można było sprawnie się np. ogolić czy nałożyć makijaż. Należy także dodać, że zaletą kinkietów ściennych w łazience jest to, że niwelują one cienie rzucane przez oświetlenie nad lustrem.
UWAGA! lampa dostępna do wyczerpania zapasów, proszę zapytać o dostępność przed zakupem.
Dane techniczne
| wymiary | 15 cm x 25 cm x 17 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E14, 1 x 25 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło / stal |
| wymiary klosza | średnica 15 cm |
| stopień ochrony | IP 44 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |