Basic 1 naturalne drewno plafon sufitowy reflektor 1xGU10 AR111 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Basic 1 to uniwersalny plafonik sufitowy z jednym punktem świetlnym. Oprawa jest zaprojektowana na żarówkę typu AR111 na gwincie GU10. Dzięki temu, kupując żarówkę, sami możemy zdecydować o barwie światła w naszym pomieszczeniu. W zależności od funkcji i naszych upodobń, może to być światło ciepłe lub zimne, które będzie dobrze doświetlać całą przestrzeń lub tylko stworzy przytulny nastrój.
Plafon Basic 1 ma obudowę wykonaną z naturalnego jasnego drewna, która dodaje mu domowego charakteru. Będzie dobrze prezentować się we wnętrzach nowoczesnych, w stylu skandynawskim, minimalistycznym, ale także japandi czy boho.
Oprawa ma średnicę 14 cm i wysokość 10 cm. Producent, polska marka Sollux, oferuje również plafony Basic 2 dostosowane do dwóch źródeł światła.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 14 cm; wysokość 10 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10 AR111 1 x 40 W lub 1 x LED 12 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | naturalne drewno |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Polska |