RIF plafon drewno-metal 1xGU10 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RIF to niewielkie plafony sufitowe. Mają kształt tuby o średnicy 12 cm i wysokość 14 cm. Korpus lampy RIF jest odlewem aluminiowym, natomiast górna część - podsufitka jest wykonana z naturalnego drewna. Oprawę zaprojektowano na żarówkę LED na trzonku GU10 o maksymalnej mocy 10 W.
Plafony RIF są dostępne w dwóch zestawieniach kolorystycznych:
- drewno i metal lakierowany na biało,
- drewno i metal lakierowany na czarno.
W uwagach do zamówienia prosimy wpisać wybrany kolor.
Lampy RIF są w całości wyprodukowane w Polsce i podlegają 5-letniej gwarancji Producenta.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 12 cm; wysokość 14 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10, 1 x LED 10 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium, drewno |
| waga netto | 0,6 kg |
| waga brutto | 0,8 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |