Bloom Multicolor lampa wisząca kolorowe szklane klosze Aldex
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stelaż lampy wykonano ze szczotkowanego mosiądzu, który nadaje lampie szlachetności. Zaś cztery barwne szklane klosze nadają lekkości i wdzięku. Nazwa Bloom - po angielsku oznacza kwiat - wydaje się idealna dla tej oprawy.
Bloom 6 Multicolor może mieć wysokość nawet 120 cm, ale długość elementu stałego to 48 cm, a więc lampę można skrócić do ok. 55 cm. Duże szklane klosze, biały i pudrowy, mają średnicę 20 cm, małe klosze, żółty i dymny, mają średnicę 14 cm.
Lampa Bloom jest zaprojektowana na żarówki G9 LED.
Dane techniczne
| wymiary | 48 x 46 cm; wysokość maks. 120 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 4x G9 max. 6W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | mosiądz, szkło |
| wymiary klosza | 2x14cm i 2x20cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |