Bosso 6 Multicolor mosiężna lampa wisząca kolorowe szklane kule Aldex Artera
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bosso 6 Multicolour to wyjątkowa lampa, którą docenią wszyscy amatorzy piękna. Szlachetności lampie nadają elementy ze szczotkowanego mosiądzu, duży talerz podsufitki i oprawy kloszy. Z kolei artyzmu nadają piękne barwione, dymione szklane klosze wykonane przez polskich hutników. Lampa ma aż sześć kloszy: jeden o średnicy 30 cm, dwa o średnicy 14 cm i trzy klosze 20.centymetrowe. Największy klosz zawiera gniazdo na żarówkę E27, pozostałe są dostosowane do żarówek typu G9.
Żyrandol Bosso 6 Multicolour ma długość aż 250 cm, ale oczywiście można go znacznie skrócić. Można go też powiesić w formie tzw. pająka, co pozwoli oświetlić dużo większą powierzchnię. Tak czy inaczej lampa wymaga przemyślanej aranżacji, zarówno we wnętrzu prywatnym, jak i publicznym.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 47 cm; wysokość maks. 250 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 5 x G9, 1 x E27 |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | mosiądz, szkło |
| wymiary klosza | 2 x 14cm; 3 x 20cm i 1 x 30cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |