CONTI tuba sufitowa 10 cm GU10 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CONTI to niewielka lampa sufitowa natynkowa wykonana z aluminium. Tuba ma średnicę 5,5 cm i wysokość 10 cm, jest przystosowana do żarówki GU10, zalecamy zastosowanie źródeł światła LED.
CONTI jest dostępna w dwóch wykończeniach:
- biały i imitacji drewna,
- czarny i imitacja drewna.
Plafony CONTI mogą być montowane pojedynczo, ale najlepiej prezentują się w rzędzie lub grupie po kilka sztuk. Dzięki dobrej imitacji drewna, oprawę można wykorzystać w pomieszczeniu, w którym są już lampy oraz inne elementy z naturalnego drewna.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 5,5 cm; wysokość 10 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10, 1 x 15W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium, akryl |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | CANDELLUX Lighting sp. z o.o., 05-200 Wołomin, ul. 1 Maja 132 |