Tuba biała+drewno reflektor sufitowy 9cm Led Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuba to nowa linia reflektorków sufitowych natynkowych Candellux. Tuba biały+drewno ma średnicę 8,8cm i wysokość 6,4cm. Jest wyposażona w zintegrowane źródło światła LED o mocy 5W i barwie białej neutralnej 4000K. Producent, polska firma Candellux, daje pięcioletnią gwarancje na źródła światła LED.
Oprawa jest wyjątkowo estetyczna. Jest wykonana z aluminium i dwukrotnie lakierowana. Dobrze prezentuje się zarówno pojedynczo, jak i w grupach.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 8,8cm; wysokość 6,4cm |
| materiał wykonania: | aluminium |
| moc źródła światła | 9W |
| barwa światła: | biała neutralna 4000 K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| trwałość LED | min. 5 lat |
| waga | 0,26 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++ A+ A |
| Kraj producenta | Polska |