Cork lampa sufitowa złota tuba 20cm GU10 Kaja
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cork to lampy proste i oszczędne w formie, ale wyjątkowo eleganckie. Złota błyszcząca tuba jest wykonana z metalu, montuje się ją bezpośrednio do stropu, sufitu. Pasuje do niej żarówka na trzonku GU10 o mocy nawet 50W. Stosując źródło światła LED można wybrać, czy pomieszczenie będzie miało cieplejszą czy chłodniejszą atmosferę.
Oferowana oprawa Cork K-4827 ma średnicę 5,5 cm i wysokość 20 cm. W tej serii są również dostępne niższe tuby o wysokości 10 cm i wyższe 30-centymetrowe.
Producent, polska marka Kaja, proponuje również złote tuby w wykończeniu matowym. Jeżeli wolą Państwo oprawę w kolorze złoty mat, proszę zaznaczyć to w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 5,5 cm; wysokość 20 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10 1x50W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |