Horin podwójny reflektor sufitowy złoto czarny 2x50W GU10 Kaja
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Reflektor Horin to wyjątkowo uniwersalne oświetlenie, które sprawdzi się we wnętrzach o bardzo różnym przeznaczeniu. Dzięki prostej formie, czarnej barwie stelaża i złotym kloszom w kształcie walca, Horin dopasuje się także do wielu stylizacji, zarówno nowoczesnych, jak i eklektycznych.
Spot Horin ma wysokość 36 cm, należy do niego zamontować dwie żarówki na gwincie GU10, najlepszym rozwiązaniem będą źródła światła LED o dobranej do charakteru oświetlenia barwie światła.
UWAGA! Dostępne pojedyncze sztuki, proszę sprawdzić dostępność przed zakupem.
Dane techniczne
| wymiary | 15 x15 cm; wysokość 36 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10, 2 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| wymiary klosza | śred. 5 cm; dł. 15 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |