DECO czarna lampa wisząca kapelusz
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
DEKO to designerska lampa wisząca w kształcie kapelusza z dużym rondem. Klosz i podsufitkę wykonano ze stali lakierowanej na piękny czarny mat. Przewód i oprawka żarówki również są w czarnym kolorze.
Lampa DECO ma 60 cm średnicy i 100 cm wysokości, którą można zmniejszyć w trakcie montażu. Jest zaprojektowana na żarówkę na dużym gwincie E27 o mocy 40 W.
Lampa wisząca DECO ma minimalistyczną industrialną formę, ale znajdzie zastosowanie nie tylko we wnętrzach loftowych, a także nowoczesnych, nowojorskich czy art deco. Ażurowy, siateczkowy klosz będzie rzucał piękne cienie ma ścianach i suficie.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 60 cm; wysokość maksymalna 100 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| waga | 0,55 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | CANDELLUX Lighting sp. z o.o., 05-200 Wołomin, ul. 1 Maja 132 |