Kapello M lampa wisząca czarno złota 55 cm 1xE27 Sigma
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kapello M to lampa wisząca z kloszem w kształcie kapelusza o średnicy 55 cm, wykonanego z lakierowanej stali i kompozytu mineralnego. Wierzch kapelusza jest czarny, spód ronda z widoczną strukturą kompozytu jest wykończony w kolorze złota. Ten metaliczny odcień nadaje światłu żarówki uroku, a wnętrzu nieco magicznego nastroju.
Lampa wisząca Kapello jest dostępna w ośmiu zestawieniach kolorystycznych:
- czarna, spód miedziany
- brązowa, spód miedziany
- biała, spód miedziany
- złota, spód czarny nakrapiany złotem
- czarna, spód złoty
- złota, spód złoty
- biała, spód złoty
- srebrna, spód srebrny.
Proszę kolor najlepiej pasujący do wnętrza i opisać go w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 55 cm; wysokość 80 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | kompozyt mineralny, stal lakierowana |
| wymiary klosza | średnica 76 cm; wysokość 12,5 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | SIGMA Dariusz Rodak, 42-200 Częstochowa, ul. Szparagowa 34/40 |