DIREZIONE regulowany kinkiet czarny lub biały Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DIREZIONE to prosty kinkiet funkcyjny dostępny w kolorze czarnym lub białym. Kinkiet ma ruchome ramię dzięki czemu można tak je ustawić, aby skierować światło w dowolnym kierunku. Kinkiet DIREZIONE sprawdzi się jako lampa do czytania przy łóżku, w pobliżu fotela, ale także nad niewielkim biureczkiem w domowym kąciku do pracy.
Oprawa ma niewielką podstawę 8 x 8 cm, ruchomy element ma średnicę 6 cm i długość 20 cm. Lampa DIREZIONE jest zaprojektowana na żarówkę LED na trzonku GU10 o mocy maksymalnie 12 W. W źródło światła można się zaopatrzyć samodzielnie lub kupić ją razem z lampą. Żarówki emitujące światło białe ciepłe 3000K polecamy do sypialni i pokojów dziecięcych, te o emitujące światło o barwie neutralnej będą lepsze do nauki czy pracy.
Dane techniczne
| wymiary | podstawa 8 x 8 cm; klosz 6 x 6 x 20 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x LED GU10 12 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa ochrony | I |
| gwarancja | 5 lat |