EYETECH ruchomy kinkiet do czytania biały lub czarny Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
EYETECH to niewielki minimalistyczny kinkiet idealny do montażu przy łóżku w sypialni lub nad fotelem w salonie lub domowym biurze. Jest dostępny w dwóch kolorach: białym i czarnym. Wersja biała jest uniwersalna, posuje do pokojów dziecięcych i młodzieżowych, sypialni. Wersja czarna, nieco industrialna, może być znakomitą lampą do czytania w gabinecie, nowoczesnym salonie czy pokoju młodzieżowym.
Lampa jest dostosowana do żarówki LED na trzonku G9. Razem z lampą EYETECH można zamówić żarówkę o barwie światła bialej ciepłej 3000K lub białej neutralnej 4000K. Podstawa lampy ma wymiary 10 x 3 cm, a ruchome ramię długość 10 cm.
Kinkiet wymaga przełącznika ściennego. Widoczny na zdjęciach guziczek jest elementem mocowania.
Dane techniczne
| wymiary | podstawa 10 x3 cm; ramię 10 x 2,5 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x G9 max 12W Led |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |