DOVER ruchomy kinkiet z przewodem i wtyczką GU10 Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiety Dover to wyjątkowe uniwersalne oprawy. Lampa jest wyposażona w przewód z wtyczką do gniazdka, a więc możemy zamontować ją nawet tam gdzie nie ma wyjścia elektrycznego na ścianie. Ale likwidując fragment przewodu z wtyczką lampę Dover możemy podłączyć do wyjście elektrycznego zarówno na ścianie jak i na suficie.
Lampa Dover posiada przewód o długości pięciu metrów, co umożliwia montaż w znacznej odległości od źródła prądu.
Przewody lamp Dover można w miarę potrzeb skrócić, ale należy to powierzyć elektrykowi z uprawnieniami SEP.
Do montowania przewodu do ściany przewidziano 4 lub 8, w podwójnej lampie, elementów mocujących w kolorze mosiądzu.
Ażurowy klosz lampy został wykonany ze sklejki wybarwionej na czarno. Przewód w tekstylnym oplocie też jest czarny.
Dover jest zaprojektowana na żarówkę LED typu GU10 o mocy 10W.
Dane techniczne
| kabel | 5 m; czarny w oplocie tekstylnym |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10, 10W wyłącznie LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, sklejka |
| wymiary klosza | średnica 15 cm; wysokość 30 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |