Eye Tone II podwójna lampa natynkowa plafon 2xGU10 Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podwójny reflektor sufitowy zaprojektowany na dwie żarówki LED na trzonku GU10, maksymalna moc 10 W. Oprawa montowana bezpośrednio do sufitu, wymaga jednego wyjścia elektrycznego.
Eye Tone II to lampa dość uniwersalna, sprawdzi się w pokojach mieszkalnych, kuchni, przedpokoju czy toalecie, ale także we wnętrzach biurowych. Cztery propozycje kolorystyczne pozwalają na wykorzystanie jej w aranżacjach w różnych stylach.
Oprawę Eye Tone II można zamówić w czterech zestawieniach kolorystycznych:
- czarny ze złotem,
- czarny,
- biały,
- biały ze złotem.
Producent, polska marka Nowodvirski, ma w swojej ofercie także pojedyncze i potrójne lampy sufitowe Eye Tone. Ceny i dostępność na zapytanie.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 18 cm; średnica tuby 9 cm; wysokość 13 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 2 x GU10 LED 10 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana, tworzywo sztuczne ABS |
| waga netto | 0.94 kg |
| waga brutto | 0.99 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 2 lata |