FORM nowoczesny kinkiet LED na elewację IP65 SU-MA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiety FORM to propozycja zarówno do domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, a także przemysłowych czy usługowych. Oprawa zewnętrzna FORM ma prosty, współczesny kształt ramy o wymiarach: 23 na 20 cm i wysokość 8,6 cm. Lampa jest wyposażona w zintegrowane źródło LED o mocy 9W, emitujące białe neutralne światło 4000 K. Aluminiowy korpus lampy został polakierowany w kolorze ciemnego popielu.
Producentem kinkietów FORM jest polska marka SU-MA, która w swojej ofercie również ogrodowe lampy stojące FORM o wysokości 54 cm i 80 cm. Producent daje na swoje wyroby trzyletnią gwarancję.
Dane techniczne
| wymiary | 23 x 20 cm; wysokość 8,6 cm |
| materiał wykonania: | aluminium, szkło |
| rodzaj źródła światła | LED wbudowany |
| moc źródła światła | 9 W |
| strumień świetlny | 386 lm |
| barwa światła: | biała neutralna 4000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 65 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 3 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | FH-P SU-MA Marek Sułkowski, 31-231 Kraków, ul. Siewna 30 |