FORM plafon metalowy 50 lub 80 cm pokryty białą elastyczną tkaniną Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FORM to oryginalny plafon składający się z metalowej polakierowanej na biało ażurowej konstrukcji i nietypowego abażura z elastycznej tkaniny. Abażur można zdejmować, odkurzyć, a nawet uprać. Lampa daje subtelne rozproszone światło, znakomicie nadaje się do sypialni nad łóżko. Lampę można również zamontować na ścianie. Jedna lub kilka lamp w różnych rozmiarach może stworzyć niepowtarzalną dekorację pomieszczenia.
Lampy FORM polskiej marki Nowodvorski są dostepne w dwóch rozmiarach:
- 9673 FORM M, średnica 50 cm, wysokość 21 cm, 2 x E27 LED 25W;
- 9672 FORM L, średnica 80 cm, wysokość 26 cm, 4 x E27 LED 25W.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 50/80 cm; wysokość 21/26 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 2/4 x 25W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | lycra, stal lakierowana |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Nowodvorski Lighting sp. z o.o., Bojemskiego 11, 42-202 Częstochowa |