Faro 34 cm lampa wisząca 7 kolorów TK Lighting
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Faro to uniwesalne, klasyczne lampy, które znajdą zastosowanie w różnorodnych wnętrzach. Wyróżnia je forma czaszy przypominająca trochę kształty Bauhausu czy stylu mid-century. Metalowy klosz lampy ma średnicę 50 cm i kryje w sobie gniazdo na żarówkę na dużym gwincie E27. Długość całej lampy to aż 165 cm, oczywiście można ją skrócić w trakcie montażu.
Lampy Faro są produkowane w 7 kolorach:
- biały
- beżowy
- miętowy
- czarny
- brązowy
- ceglasty
- ochra.
Producent, polska marka TK Lighting, ma w swojej ofercie także lampy Faro o większym kloszu 50 cm. Ciekawie będzie wyglądać połączenie lamp Faro o różnych wielkościach lub w różnych kolorach.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 34 cm; wysokość 170 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK z zastosowaniem ściemnialnej żarówki |
| Klasa energetyczna | A++-G |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |