Faro 50 cm lampa wisząca 6 kolorów TK Lighting
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Faro to lampy, które znajdą zastosowanie w wielu wnętrzach. Uniwersalna forma czaszy przypomina trochę kształty Bauhausu i stylu mid-century. Klosz lampy jest na prawdę duży, ma średnicę 50 cm i wysokość 30 cm, kryje w sobie gniazdo na żarówkę na dużym gwincie E27. W zależności od potrzeby można zastosować nastrojową żarówkę filamentową lub dużą białą kulę.
Lampy Faro są produkowane w 6 kolorach:
- biały
- beżowy
- miętowy
- czarny
- ceglasty
- ochra.
Producent, polska marka TK Lighting, ma w swojej ofercie także lampy Faro o mniejszym kloszy 34 cm.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 50 cm; wysokość 170 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK z zastosowaniem ściemnialnej żarówki |
| Klasa energetyczna | A++-G |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |