Feme elegancki złoty kinkiet z białą szklaną kulą Jupiter
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elegancki i prosty kinkiet Feme pasuje do różnych wnętrz, od prostych modernistycznych do eklektycznych, a nawet art deco. Może być oświetleniem, a takze ozdobą salonu, sypialni czy toalety.
Kinkiet Feme jest wykonany z mosiądzowanego metalu, wykończony w kolorze polerowanego złota. Feme ma sześć ramion z kulistymi kloszami z białego szkła. Kinkiet ma 29 cm wysokości i 27,5 cm głębokości. Pod kloszem kinkietu o średnicy 16 cm jest gniazdo na żarówkę LED na trzonku G9.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 16 cm; głębokość 27,5 cm; wysokość 29 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x G9 LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal mosiądzowana |
| wymiary klosza | średnica 16 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |