Feme nowoczesny złoty żyrandol 6 białych szklanych kul Jupiter
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żyrandol Feme wykonano ze stali mosiądzowanej, ma kolor polerowanego złota. Lampa ma elegancką, oszczędna formę, dzięki której doskonale sprawdzi się we wnętrzach w stylu modernistycznym czy mid-century.
Feme ma sześć ramion z kulistymi kloszami z białego szkła. W każdym z nich jest gniazdo na żarówkę LED na trzonku G9. żyrandol ma 110 cm wysokości, ale jego konstrukcja pozwala na regulację wysokości.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 100 cm; wysokość 110 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 6 x G9 LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal mosiądzowana |
| wymiary klosza | średnica 16 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |