Grap czarno-złoty kinkiet ścienny klosz szklana kula 1xE14 Alfa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet ścienny ze szklanym kloszem w kształcie kuli, w kolorze bursztynowo-złotym. Korpus lampy wykonano ze stali i wykończono w kolorze złota i matowej czerni. Do lampy Grap pasują żarówki na małym gwincie E14, o mocy 40W. Ciekawy efekt dekoracyjny powstanie przy zastosowaniu źródła światła LED, tzw. żarówki Edisona.
Kinkiet ścienny Grap został tak zaprojektowany, aby pasował do serii lamp marki Alfa.
Dane techniczne
| wymiary | 15 x 18 x 19 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal/szkło |
| wymiary klosza | średnica klosza 13,5 cm; średnica otworu 5 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |