Idea 4 Black nowoczesna lampa wisząca czarna z elementami złota 4xE27 Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Idea 4 to lampa, która wpisze się w stylistykę wielu wnętrz. Będzie wyjątkowo efektownie wyglądać nad stołem lub wyspą. Idea ładnie rozprasza światło w pomieszczeniu nie powodując efektu rażenia. Dodatkową zaletą jest możliwość regulacji wysokości od 40 do 80cm.
Lampa wykonana jest z metalu w kolorze czarnym z elementami złotymi. Idea jest zaprojektowana na cztery żarówki na gwincie E27. Odpowiednio dobierając typ źródła światła, np. żarówki retro lub z dużą mleczną bańką, można uzyskać efekt najlepszy do wnętrza.
Producent, polska firma Emibig Lighting, oferuje także lampę Idea 4 w kolorze białym, również z elementami złotymi. Jeżeli do swojego wnętrza wybiorą Państwo lampę w kolorze białym, proszę opisać to w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 96 cm; wysokość 100 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 4 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |