Motif 4 NATURAL lampa wisząca 4 x E14 Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa MOTIF 4 NATURAL to wyjątkowo ciekawe oświetlenie. Czarne ramiona lampy są lekko wygięte, co nadaje jej subtelnego i eleganckiego charakteru. Okrągłe osłony żarówek z tworzywa imitującego naturalne płótno, tworzą z tym stelażem harmonijną wyważoną kompozycję. Całość będzie doskonałym uzupełnieniem stylu skandynawskiego, japandi czy boho.
Długie przewody żyrandola MOTIF 4 NATURAL, sprawiają, że lampa doskonale sprawdzi się w wysokich pomieszczeniach, zapewniając równomierne i efektowne oświetlenie. Skracając przewody w trakcie montażu, można zastosować lampę w niższych, standardowych pomieszczeniach.
Żyrandol MOTIF 4 NATURAL można łączyć z kinkietami z tej samej rodziny, a w mniejszych pomieszczeniach zastosować dwupłomiennej lampy wiszącej MOTIF.
Dostępność i cena pozostałych lamp z rodziny MOTIF na zapytanie.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 82 cm; wysokość maksymalna 100 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E14 LED, 4 x 10W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | tkanina, metal |
| wymiary klosza | średnica 20 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |