Kenya lampa stołowa 67cm podstawa szklana czarno-złota abażur z tkaniny 1xE27 4concepts
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kenya 4concepts to lampa stołowa z podstawą ze szkła barwionego w dwóch kolorach, czarnym i złotym, oraz ręcznie formowana. Dzięki temu poszczególne egzemplarze są unikatowe, nie da się wykonać dwóch identycznych. Gniazdo żarówki wykonano z chromowanej stali i zastosowano przewód w czarnym oplocie tekstylnym z przełącznikiem i wtyczką. Jak większość lamp stojących 4concepts, można do niej stosować żarówki E27 o mocy 60W.
Abażur lampy ze sztucznego jedwabiu podklejanego pvc, można dobrać w dwóch kolorach:
– stożek 20/40 czarny/złoty
– stożek 20/40 złota oliwka/biały.
Lampa ma wysokość z abażurem 67 cm.
Dane techniczne
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło / materiał / stal |
| wymiary klosza | śred. dół 40 cm, śred. góra 20 cm; wys. 22 cm |
| wymiary oprawy | szer. 40 cm; wys. 67 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |