Tanzania czarno-bursztynowa lampa z ręcznie zdobionego szkła z abażurem 4concepts
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tanzania to jedna z lamp w etnicznym kolorycie oferowanych przez polską markę 4concepts. Szklana podstawa jest wyrabiana ręcznie przez polskich hutników-artystów. Proces tworzenia lampy jest kilku fazowy i pracochłonny, najpierw łączone są ze sobą warstwy szkła bursztynowego i bezbarwnego, potem dodawane są elementy czarnego szklanego grysu. Stąd układ plam na lampie, tak samo jak układ cętek geparda jest całkowicie losowy i niepowtarzalny, a każda szklana podstawa jest inna.
Szklana podstawa lampy stołowej Tanzania ma średnicę 33 cm i wysokość 25 cm. Jest proponowana z abażurami w dwóch kolorystykach:
- czarny ze złotym podkładem.
- oliwkowy z biało złotym podkładem,
Nakładka mocująca oprawę żarówki jest wykonana ze stali chromowanej. Czarny przewód zasilający w tekstylnym oplocie jest wyposażony w przełącznik i wtyczkę.
Dane techniczne
| wymiary | średnica podstawy 33 cm; wysokość z abażurem 47cm |
| kabel | czarny w oplocie tekstylnym |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, stal lakierowana |
| wymiary klosza | średnica 40/20 cm; wysokość 22 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |