Klint 3L metalowa lampa wisząca nad stół do jadalni Marksjold
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klint 3L to potrójna lampa wisząca o prostej eleganckiej formie. Producent, szwedzką markę Markslöjd, oferuje dwa zestawienia kolorystyczne: połączenie bieli ze stalą szczotkowaną oraz czerni ze złotem antycznym. Lampa jest zaprojektowana na trzy żarówki na małym gwincie E14 o mocy 40W. Stosując źródła światła LED można osiągnąć dobre bardzo dobre oświetlenie stołu jadalnego lub wyspy kuchennej. Ze względu na kształt polecamy lampę nad podłużne, prostokątne stoły.
Klint 3L ma długość 98 cm, wysokość korpusu lampy to 21 cm, zaś metalowa podsufitka w kolorze klosza ma szerokość 43 cm. Przewód w tekstylnym oplocie, odpowiednio w kolorze białym lub czarnym ma długość 150 cm, co pozwala na zastosowanie lampy w pomieszczeniach o dużej wysokości.
Wybrany wariant kolorystyczny, prosimy opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | 98,5 x 21 cm; wysokość 21 cm |
| kabel | 150 cm, w oplocie tekstylnym |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 3 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| wymiary klosza | średnica 21 cm; wysokość 21 cm |
| waga | 2,17 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | II |
| Kraj producenta | Szwecja |