Klint 4L żyrandol cztery metalowe klosze Marksjold
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klint to stosunkowo niewielki prosty żyrandol czteropłomienny o prostej eleganckiej formie. Dwa zestawienia kolorystyczne proponowane przez producenta, szwedzką markę Markslöjd, to połączenie bieli ze stalą szczotkowaną i czerni ze złotem antycznym. Lampa jest zaprojektowana na cztery żarówki na małym gwincie E14 o mocy 40W. Stosując źródła światła LED można osiągnąć dobre bardzo dobre oświetlenie stołu jadalnego lub wyspy kuchennej. Wieszając lampę wyżej możemy oświetlić średniej wielkości salon.
Klint 4L ma wymiary 54 x 54 cm, wysokość korpusu lampy to 46 cm. Przewód w tekstylnym oplocie, odpowiednio w kolorze białym lub czarnym ma długość 150 cm, co pozwala na zastosowanie lampy w pomieszczeniach o dużej wysokości.
Wybrany wariant kolorystyczny, prosimy opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | 57 x 57 cm; wysokość 46 cm |
| kabel | 150 cm, w oplocie tekstylnym |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 4 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| wymiary klosza | średnica 21 cm; wysokość 21 cm |
| waga | 3 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | II |
| Kraj producenta | Szwecja |