Lunare kinkiet LED w kształcie księżyca Maytoni
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiety Lunare to wyjątkowa i rzadka oferta wśród lamp ściennych. Występują w wersji prawej i lewej, a więc pozwalają na stworzenie symetrycznej kompozycji po dwóch stronach łóżka w sypialni lub nad komodą w salonie. Mając więcej miejsca do dyspozycji można stworzyć nieregularną dekorację świetlną, przykłady na fioletowym rysunku.
Ale kinkiet Lunare to także perełka sama w sobie, lampa przypominająca księżyc i emitująca podobne światło. Źródło LED o mocy 5 watów zostało umieszczone w szklanym kloszu o średnicy 21 cm i emituje promień świetlny 450 lm o barwie białej ciepłej 3000K. Korpus lampy został wykonany z metalu i wykończony w kolorze mosiądzu. średnica metalowego koła to 32 cm.
Kinkiety Lunare będzie pięknie prezentować się w towarzystwie lampy wiszącej z tej samej rodziny.
W uwagach do zamówienie proszę wpisać, czy wybierają Państwo kinkiet prawy czy lewy.
Wszystkie kinkiety marki Maytoni sprowadzamy dla Państwa bezpośrednio od Producenta, nie mamy możliwości ich zwrotu, prosimy o przemyślane zakupy.
Dane techniczne
| wymiary | średnica klosza 32 cm; wysokość 37 - 235 cm |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| moc źródła światła | 5 W |
| strumień świetlny | 450 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| wymiary klosza | średnica szklanego księżyca 21 cm |
| waga | 1,17 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Niemcy |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |