Nostalgia złoto-czarny kinkiet dwie szklane kule Maytoni
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Nostalgia to starannie zaprojektowana i precyzyjnie wykonana lampa niemieckiej marki Maytoni. Seria opraw Nostalgia składa się z dwóch kinkietów, prawego i lewego, lamp wiszących i sufitowych. Wszystkie mają szklane klosze w kształcie białej kuli i złoto czarny stelaż. Lampy Nostalgia są eleganckie, będą pasować do wnętrz w stylu midcentury, a także nowoczesnych, art deco, czy glamour.
Kinkiet Nostalgia ma wysokość 42 cm, szerokość 44 cm i odstają od ściany 18 cm. Pasują do nich żarówki na małym gwincie E27.
Maytoni ma w swojej ofercie kinkiet symetryczny do prezentowanego. Cena kinkietu symetrycznego jest o 20 zł wyższa. Przy zakupie dwóch różnych kinkietów możemy pozostawić tę samą cenę.
Kinkiety NOSTALGIA sprowadzamy dla Państwa bezpośrednio od niemieckiego Producenta, nie mamy możliwości ich zwrotu, dlatego prosimy o przemyślane zakupy.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 44 cm; wysokość 42 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 2 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 15 cm |
| waga | 1,22 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | II |
| Kraj producenta | Niemcy |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |