MONA KIDS kolorowy plafon dla dzieci TK Lighting
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MONA KIDS to kolorowe lampy sufitowe do pokoju dziecięcego. Oprawa MONA składa się z czterech lub pięciu przenikających się walców różnej wysokości i średnicy. W każdym walcu-abażurze jest gniazdo na żarówkę LED na trzonku E27.
Plafony MONA mają odpowiednio rozmiary:
- większy MONA V - 83 x 48 cm,
- mniejszy MONA IV - 74 x 48 cm,
wysokość wszystkich plafonów to 29 cm.
Realizacja zamówienia w ciągu 2 do 15 dni, w zależności od tego, czy lampy znajdują się w magazynie producenta, czy są jeszcze w trakcie produkcji.
Dane techniczne
| wymiary | 83 x 48 cm lub 74 x 48 cm |
| wysokość | 29 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 4 lub 5 x 60W lub 16W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, tkanina, pcv |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK z zastosowaniem ściemnialnej żarówki |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | TK Tomasz Krywult, ul. Bojemskiego 8D, 42-200 Częstochowa |