MONA V nowoczesne plafony w różnych kolorach TK Lighting
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MONA V to nowoczesna oryginalna lampa sufitowa. Składa się z pięciu przenikających się walców różnej wysokości i średnicy. W każdym walcu-abażurze jest oprawka na żarówkę LED na trzonku E27. MONA V jest duża, ma wymiary 84 na 48 cm, wysokość najwyższego abażura to 29 cm.
Plafony MONA V są dostępne w 3 kolorystykach:
- Juta i biały,
- Natural - beż lniany,
- White - biały.
Lampy MONA są również produkowane w wersji z 4, 3 i 2 abażurami.
Przy zamówieniu, proszę w uwagach wpisać wybrany kolor lampy. Wybierając abażury lniane NATURAL, należy skontaktować się z nami - ten model lampy ma inna cenę. Realizacja zamówienia w ciągu 2 do 15 dni, w zależności od tego, czy lampy znajdują się w magazynie producenta, czy są jeszcze w trakcie produkcji.
Dane techniczne
| wymiary | 83 x 48 cm |
| wysokość | 38 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 5 x 60W lub 15W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, tkanina, pcv |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK z zastosowaniem ściemnialnej żarówki |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 5 lat |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | TK Tomasz Krywult, ul. Bojemskiego 8D, 42-200 Częstochowa |