MONSTERA LED kinkiet półka w kształcie liścia Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MONSTERA LED wpisuje się w nurt urban jungle, czyli wpisywania zieleni i jej obrazów w zurbanizowane przestrzenie, również wnętrza.
Kinkiet MONSTERA wyposażony w kabel z wtyczką i przełącznikem można umieścić na ścianie w miejscu, gdzie nie ma wyjścia elektrycznego. Wystarczy dostęp do gniazdka elektrycznego, a nawet przedłużacza. Lampa ma szerokość 29 cm i wysokość 27 cm, od ściany odstaje na 12 cm.
Kinkiet MONSTERA jest dostępny w wersji bez kabla, do zamontowania jako klasyczny kinkiet z przełącznikiem ściennym lub wyposażony w kabel z wtyczką i przełącznikem.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 29 cm; głębokość 12 cm; wysokość 27 cm |
| kabel | wersja z kablem i bez |
| materiał wykonania: | drewno, MDF, stal |
| rodzaj źródła światła | LED |
| moc źródła światła | 5W |
| strumień świetlny | 250 lm |
| barwa światła: | neutralna |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| waga | 1,22 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | CANDELLUX Lighting sp. z o.o., 05-200 Wołomin, ul. 1 Maja 132 |