Monstera designerski kinkiet w kształcie liścia 3 x G9 TK Lighting
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dekoracyjny kinkiet, wycięty z metalu w kształcie liścia monstery. Lampa jest dostosowana do 3 żarówek na gwincie G9. Lampa idealna do sypialni, salonu, ale także jadalni.
Monstera ma 41 cm wysokości i odstaje od ściany na 4,5 cm. Jest wykonana z wyciętej laserowo lakierowanej blachy. Są dostępne w czterech kolorach:
- zielonym,
- złotym,
- czarnym,
- białym.
Producent, polska marka TK Lighting ma w swojej ofercie także kinkiety Monstera z podświetleniem LED.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 35,5 cm; wysokość 40,5 cm; głębokość 4,5 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 3 x G9 max 6W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, tworzywo |
| waga | 0,85 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++, A+, A |
| Kraj producenta | Polska |