Mariposa - szklany motyl złoty kinkiet LED Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mariposa w wielu językach oznacza nocnego motyla, ćmę. Nasza Mariposa ma złoty tułów i skrzydła z ozdobnego szkła. Jest niewielka ma wysokość18 cm i odstaje od ściany na 22 cm. Źródła światła LED mają moc 8W i strumień 1040 lm. Wzdłuż skrzydeł obramowań szkła są umieszczone LEDowe źródła światłą, które pięknie podświetlają ozdobne szkło.
Lampa Mariposa będzie pięknie prezentować się w salonie lub w sypialni. Może być ozdobą przy lustrze w holu lub toalecie, a także atrakcją w pokoju dziecięcym.
Producent kinkietu Mariposa, polska marka Light Prestige, ma w swojej ofercie także lampę wiszącą z tej samej rodziny.
Dane techniczne
| wymiary | głąbokość 22 cm; wysokość 18 cm |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| moc źródła światła | 8W |
| strumień świetlny | 1040 lm |
| barwa światła: | 3000/4000/6000 K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |