Mariposa wisząca lampa motyl LED 8W Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mariposa to motyl albo ćma. Nasza Mariposa ma złoty tułów i szklane skrzydła. Jest niewielka ma szerokość 18 cm i długość 22 cm. Wysokość całej lampy to 130 cm i można ją nieco skrócić przy montażu. Źródła światła LED mają moc 8W i strumień 1040 lm. Są umieszczone wzdłuż złotych obramowań i pięknie podświetlają ozdobne szkło.
Lampa Mariposa będzie pięknie prezentować się w sypialni nad stolikami nocnymi lub w salonie nad stolikiem kawowym. Może być ozdobą przy lustrze w holu lub toalecie lub atrakcją w pokoju dziecięcym.
Producent lampy wiszącej Mariposa, polska marka Light Prestige, oferuje także kinkiety z tej samej rodziny.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 18 cm; wysokość 20 cm, długość zwisu 130 cm |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| moc źródła światła | 8W |
| strumień świetlny | 1040 lm |
| barwa światła: | 3000/4000/6000 K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |