Mesh złota lub czarna lampa wisząca klosz 46cm z metalowej siateczki 1xE27 Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mesh Lucide to lampa wisząca z kloszem, a w zasadzie abażurem z delikatnej metalowej siateczki w kolorze matowego złota lub czerni. Dzięki ażurowi klosza, rozproszone światło rozchodzi się w całej przestrzeni pomieszczenia.
Klosz ma średnicę 45 cm i wysokość 21 cm, a długość całej lampy to 150 cm i w trakcie montażu można ją skrócić do ok. 40 cm.
Do lampy należy dobrać źródło światła, które będzie widoczne przez oczka metalowej siatki. Najlepiej sprawdzi się żarówka filamentowa o wydłużonym żarniku. Lampa wisząca Mesh doskonale czuje się w nowoczesnym wnętrzu, lub robi nowoczesne mrugnięcie w bardziej klasycznej przestrzeni.
Do lamp Mesh polecamy żarówki LED marki Lucide.
Film z lampą wiszącą Mesh Gold Matt w roli głównej
Lucide Mesh Gold Matt
Dane techniczne
| wymiary | średnica 45 cm; długość zwisu 40 - 150 cm |
| kabel | 110 cm czarny w oplocie tekstylnym |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| waga | 0,85 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK z zastosowaniem ściemnialnej żarówki |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Belgia |
| gwarancja | 2 lata |