Mesh złoty plafon 45cm z siateczki metalowej 1xE27 Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon Mesh Lucide ma, jak sama nazwa wskazuje, klosz z metalowej siateczki - po angielski mesh znaczy siatka. Ażurowy klosz w kolorze matowego złota lub czerni ma średnicę 45 cm i wysokość 21 cm. Wysokość całej lampy, wraz z talerzykiem montażowym to 24 cm.
Oprawę Mesh należy wyposażyć w źródło światła na trzonku E27. W zależności od pomieszczenia można zastosować dające więcej światła żarówki LED lub nastrojowe żarówki filamentowe. Dużą zaletą lampy Mesh jest możliwość ściemniania przy zastosowaniu odpowiedniej żarówki, za pomocą ściemniacza ściennego lub pilota.
Ażurowy klosz zapewnia rozproszone światło, które rozchodzi się w całej przestrzeni pomieszczenia, oraz delikatną pajęczynkę cienia na suficie.
Jeżeli wolą Państwo plafon Mesh w kolorze czarnym, proszę to napisać w uwagach do zamówienia.
Film z plafonem Mesh Gold Matt w roli głównej
plafon Mesh Matt Gold
Dane techniczne
| wymiary | średnica 45 cm; wysokość 24 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| waga | 1,9 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK z zastosowaniem ściemnialnej żarówki |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Belgia |
| gwarancja | 2 lata |