Messina classic plafon do salonu abażur walec 57cm 5 x E27 Maytoni
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klasyczny plafon do pokoju dziennego Messina Maytoni o średnicy 57 cm, przystosowany do 5 żarówek E27 o mocy 60 W.
Abażur jest wykonany z lnianej tkaniny naciągniętej na bezbarwny podkład pcw. Elementy metalowe wykończono w kolorze złota. Lampa od spodu ma okrągłą blendę z matowego pcw o średnicy mniejszej o kilka centymetrów od średnica klosza. Takie rozwiązanie pozwala na uniknięcie efektu olśnienia bez zbytniego przytłumienia światła. Plafon Messina ma wysokość 23.9 cm.
Oprawa nie zawiera żarówek.
Plafony MESSINA marki Maytoni sprowadzamy dla Państwa bezpośrednio od Producenta, nie mamy możliwości ich zwrotu, prosimy o przemyślane zakupy.
Dane techniczne
| wymiary | śred. 57 cm; wysokość 23,9 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27 5 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal/len/pcw |
| waga | 3,1 kg |
| stopień ochrony | IP20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | I |