Venera plafon sufitowy do salonu z ażurową ozdobą 50cm 5xE27 Maytoni
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Venera - piękny plafon wykonany z tkaninowego abażura w kolorze lnu i delikatnej metalowej ażurowej cylindrycznej obudowy w kolorze mosiądzu. Lampa daje dużo światła - jest zaprojektowana na 5 żarówek E27 na dużym gwincie o mocy 60W (dla żarówki tradycyjnej), a dzięki zabudowanemu od dołu abażurowi, nie będzie razić użytkowników.
Lampa sufitowa Venara to doskonałe oświetlenie salonów lub dużych sypialni. Będzie udanym elementem wśród mebli stylizowanych, a także uzupełnieniem wnętrza eklektycznego.
Plafon ma średnicę 50 cm, wysokość ok. 25 cm, wysokość metalowego ażuru wynosi ok. 12 cm.
Lampy VENERA marki Maytoni sprowadzamy na Państwa zamówienie bezpośrednio od Producenta, nie mamy możliwości ich zwrotu, bardzo prosimy o przemyślane zakupy.
Dane techniczne
| wymiary | śred. 50 cm; wysokość 25 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 5 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, tkanina |
| waga | 4,1 kg |
| stopień ochrony | IP20 |
| Kraj producenta | Niemcy |