Nostalgia lampa sufitowa glamour czarno złota 6 x E14 Maytoni
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa Nostalgia to doskonałe rozwiązanie w eleganckich wnętrzach o niezbyt dużej wysokości. Oprawa- przy rozpiętości 115cm, ma długość zaledwie 35 cm, a więc sprawdzi się nawet w niewysokich mieszkaniach. Oczywiście będzie się też znakomicie prezentować w wyższych przestrzeniach. Sześć szklanych kul skierowanych jest do dołu, a więc zapewnia bezcieniowe oświetlenie pomieszczenia.
Nostalgia ma precyzyjnie wykończony metalowy stelaż w kolorze czerni i matowego złota, wraz z białymi kloszami tworzy eleganckie oświetlenie do wnętrz nowoczesnych i stylizowanych. Szczególnie polecamy ją projektantom do zastosowania w aranżacjach midcentury, art deco i gold glamour. Kupując lampę trzeba się wyposażyć w sześć żarówek na małym gwincie E27.
Lampy Nostalgia są sprowadzane z Niemiec specjalnie na Państwa zamówienie. Prosimy o przemyślane zakupy, ponieważ nie ma możliwości zwrotu zakupionego towaru.
Dane techniczne
| wymiary | rozpietość 115 cm; wysokość 35 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 6 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 15 cm |
| waga | 3,6 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | II |
| Kraj producenta | Niemcy |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |