POP SERPENT kolorowa ceramiczna lampa biurkowa E27 LyOma
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
POP SERPENT to urocza designerska lampka stołowa dostępna w trzech niesamowitych kolorach:
- waniliowy,
- różowo czerwony
- intensywny żółty - niedostępny
Korpus lampki, o szerokości 29 cm i wysokości 20 cm, został wykonany z ceramiki i szkliwiony. POP SERPENT został wyposażony w biały przewód w tekstylnym oplocie z wtyczką i przełącznikiem. Dodatkową ozdobą lampy może być odpowiednio dobrana żarówka na dużym gwincie E27.
Lampa jest sprzedawana bez źródła światła.
Lampy POP są dostępne tylko do wyczerpania stanów magazynowych, prosimy zapytać o dostepność przed zamówieniem.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 29 cm; wysokość 20 cm |
| kabel | biały w oplocie tekstylnym |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | ceramika |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Francja |
| gwarancja | 2 lata |