QUINN kolorowa wesoła lampka nocna Reality RL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampki QUINN to niewielkie stojące oprawy, które mogą być zabawną dekoracją lub lampką nocną. W zależności od wybranego koloru mogą stać się wyposażeniem pokoju dziecięcego, młodzieżowego, sypialni czy salonu.
Lampka QUINN ma wysokość 22 cm i długość 17 cm i jest wykonana z ceramiki. Szkalny klosik ma średnicę 10 cm. oprawa zaprojektowana na żarówkę na gwincie G9 o mocy 5 W.
Lampki stojące QUINN są dostępne w czterech kolorach:
- R56821002 - czarny
- R56821015 - zielony oliwkowy
- R56821040 - jasny szary
- R56821076 - brzoskwiniowy
Wybrany kolor proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | 16,5 x 15 cm; wysokość 21,5 cm |
| kabel | dł. kabla 150cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 1 x LED 5W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | ceramika, szkło |
| wymiary klosza | średnica 10 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa ochrony | II |
| Kraj producenta | Niemcy |
| gwarancja | 3 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Delighting Polska sp. z o.o. sp.k., ul. Szczawnicka 94, 60-471 Poznań |